آیا “ابوسلیمان” همان سردسته اصلی ذبح ۲۱ مسیحی مصری است؟+تصاویر

آیا "ابوسلیمان" همان سردسته اصلی ذبح 21 مسیحی مصری است؟+تصاویر Reviewed by مرتضی فاتحی on Feb 17Rating: 5.0آیا "ابوسلیمان" همان سردسته اصلی ذبح 21 مسیحی مصری است؟+تصاویر به گزارش «هیئت غریب مدینه»، برخی از کاربران صفحه اجتماعی توئیتر امروز دوشنبه تصاویری از حساب توئیتری یک داعشی به نام "ابوسلیمان الجهبذی" منتشر و گمانه زنی هایی مطرح کرده اند مبنی بر اینکه ممکن است وی همان سردسته اصلی گردن زدن 21 مسیحی مصری در لیبی به دست داعش است.

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، برخی از کاربران صفحه اجتماعی توئیتر امروز دوشنبه تصاویری از حساب توئیتری یک داعشی به نام "ابوسلیمان الجهبذی" منتشر و گمانه زنی هایی مطرح کرده اند مبنی بر اینکه ممکن است وی همان سردسته اصلی گردن زدن ۲۱ مسیحی مصری در لیبی به دست داعش است.

الجهبذی با انتشار این هشتگ (#) " پیامی امضا شده با خود به امت صلیب" همزمان با انتشار ویدئوی ذبح مسیحیان مذکور در دیروز و نیز شباهت عکسش با فرد حاضر در ویدئو، نگاه ها را به سمت خود مشکوک کرده است.

در حساب الجهبذی وابستگی وی به داعش کاملا آشکار است اما او هیچ اشاره ای به شرکت در سر بریدن ۲۱ مسیحی باد شده نکرده است. وی آشکارا به عملیات تروریستی مذکور در لیبی افتخار و از آن دفاع می کند.

در ویدئوی منتشر شده از سوی داعش چندین تن از عناصر این گروهک در کنار سواحل دریای مدیترانه ۲۱ کارگر مهاجری مسیحی مصری در لیبی را به طرز هولناکی سر می برند.

 

منبع:شیعه نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *