اعتراف پاکستانی اجیرشده توسط آل خلیفه به شستشوی مغزی برای کشتن شیعیان بحرین

اعتراف پاکستانی اجیرشده توسط آل خلیفه به شستشوی مغزی برای کشتن شیعیان بحرین Reviewed by مرتضی فاتحی on Dec 11Rating: 5.0اعتراف پاکستانی اجیرشده توسط آل خلیفه به شستشوی مغزی برای کشتن شیعیان بحرین به گزارش «هیئت غریب مدینه»، شبکه ماهواره‌ای «لؤلؤه تی وی» وابسته به انقلابیون بحرینی اعترافات یک پاکستانی را که توسط آل خلیفه جذب ارتش بحرین شده بود، پخش کرد.

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، شبکه ماهواره‌ای «لؤلؤه تی وی» وابسته به انقلابیون بحرینی اعترافات یک پاکستانی را که توسط آل خلیفه جذب ارتش بحرین شده بود، پخش کرد.

این فرد اجیر شده توسط آل خلیفه در اعترافات خود تفاصیل مشارکتش با نیروهای سعودی تحت عنوان "سپر جزیره" برای سرکوب انقلاب بحرین را شرح داد.

این پاکستانی در اعترافاتش افزود: در سال ۲۰۰۹ برای کار به بحرین آمدم اما درآمد من کفاف خرجم نبود و به دنبال کار دیگری بودم تا اینکه فردی که هویت واقعی او را نفهمیدم و با اسم مستعار "رانا" صدایش می‌زدند، در سال ۲۰۱۱ به من گفت میتوانم تو را با یک حقوق خوب جذب ارتش بحرین کنم و من بدون تردید پذیرفتم.

وی ادامه داد: با شروع تحرکات شیعیان در بحرین "رانا" دائما به من می گفت: این شیعیان بحرین مانند شیعیان پاکستان هستند که کشتن آنها اجر و ثواب دارد. وی هم چنین اعتراف کرد که در خلال یورش به منازل انقلابی های بحرین آنچه ممکن بود از نقره و طلا بر می داشتیم  و به زنان تعرض می کردیم.

 

 

منبع:شیعه نیوز

72416_409

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *