اعزام ۱۰۰ مبلغ از الجزائر به فرانسه برای رسوا کردن وهابیت.

اعزام 100 مبلغ از الجزائر به فرانسه برای رسوا کردن وهابیت.Reviewed by مرتضی فاتحی on Jan 27Rating: 5.0اعزام 100 مبلغ از الجزائر به فرانسه برای رسوا کردن وهابیت.به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "دلیل ابوبکر" پیشوای نماز جماعت مسجد بزرگ پاریس اعلام کرد به زودی 100 مبلغ و امام جماعت از الجزائر به فرانسه فرستاده می شوند.

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "دلیل ابوبکر" پیشوای نماز جماعت مسجد بزرگ پاریس اعلام کرد به زودی ۱۰۰ مبلغ و امام جماعت از الجزائر به فرانسه فرستاده می شوند.

وی افزود: وظایف این مبلغان که در شرایط امنیتی از آنها استقبال به عمل خواهد آمد بیدار کردن گروه های خفته در فرانسه و نیز آماده کردن زمینه برای بازگشت جهادی های اروپایی –به تعبیر وی- به کشورشان است، کسانی که اکنون در کنار گروه های تروریستی می جنگند.

دلیل ابوبکر در ادامه تصریح کرد: تروریسم نه از سوی الجزائری ها و نه از سوی فرانسوی ها مقبول نیست و وظیفه بزرگ این مبلغان آن است که جوانان مهاجر را قانع کنند که اسلام در الجزائر همان مذهب مالکی است نه مذهب وهابیت که خشونت و تروریسم را تبلیغ می کند.

حدود سه هفته پیش برادران "کواشی" که دارای اصلیتی الجزائری بودند، به دفتر نشریه فکاهی "شارلی ابدو" در پاریس حمله کردند و ۱۲ نفر از جمله ۲ پلیس را کشتند. این دو نفر علت اقدام خود را کاریکاتورهای موهن چاپ شده توسط این نشریه اعلام کردند.

 

 

منبع:شیعه نیوز

77136_311

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *