افزایش تعداد صفحات ضد شیعی و ضد اسلامی در کلوب

افزایش تعداد صفحات ضد شیعی و ضد اسلامی در کلوبReviewed by مرتضی فاتحی on Jun 10Rating: 5.0افزایش تعداد صفحات ضد شیعی و ضد اسلامی در کلوببه گزارش هیئت غریب مدینه، شاید در جستجوی خود در سایت کلوب به صفحاتی برخورد کنید که در پوشش وطن پرستی علیه دین مبین اسلام و مذهب شیعه فعالیت می کنند.

به گزارش  هیئت غریب مدینه، شاید در جستجوی خود در سایت کلوب به صفحاتی برخورد کنید که در پوشش وطن پرستی علیه دین مبین اسلام و مذهب شیعه فعالیت می کنند.

وجود این گونه صفحات که به طور هماهنگ در پی ترویج اندیشه های ضد دین و ضد اسلامی و ضد شیعی هستند، تازگی ندارد اما بررسی های انجام شده توسط خبرنگار افتخاری شیعه آنلاین نشان می دهد که تعداد این صفحات در سایت کلوب به شدت افزایش یافته و فعالیت خود را گسترده تر کرده اند.

جا دارد مسئولان مربوطه در کمیته فیلترینگ اقدامات لازم و قانونی برای برخورد با گردانندگان این صفحات را در دستور کار خود قرار دهند.

در ابتدا قصد داشتیم برخی از این صفحات موهن را معرفی کنیم تا کار مسئولان کمیته فیلترینگ آسان گردد اما با توجه به اینکه معرفی این صفحات، از طرفی موجب تبلیغ شدن آنها می شود و بازدید صفحاتشان را بیشتر می کند، از معرفی آن اجتناب ورزیدیم اما در صورت نیاز و مطرح شدن درخواست از سوی مسئولان مربوطه، شیعه آنلاین آمادگی دارد تعدادی از این صفحات ضد دینی، ضد اسلامی و ضد شیعی را معرفی کنند.

 

 

منبع:شیعه انلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *