افشای ابعاد جدیدی از فساد اخلاقی نظامیان زن و مرد اسرائیل تصویر+.

افشای ابعاد جدیدی از فساد اخلاقی نظامیان زن و مرد اسرائیل تصویر+.Reviewed by مرتضی فاتحی on Jan 14Rating: 5.0افشای ابعاد جدیدی از فساد اخلاقی نظامیان زن و مرد اسرائیل تصویر+.به گزارش «هیئت غریب مدینه»، رسانه های اسرائیلی اعلام کردند 10 هزار نظامی زن اسرائیل پس از پایان دوره خدمت نظامی خود در ارتش این رژیم ، برای بهتر شدن اوضاع مالی خود به کارهای غیراخلاقی جنسی روی آورده اند.

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، رسانه های اسرائیلی اعلام کردند ۱۰ هزار نظامی زن اسرائیل پس از پایان دوره خدمت نظامی خود در ارتش این رژیم ، برای بهتر شدن اوضاع مالی خود به کارهای غیراخلاقی جنسی روی آورده اند.

بر اساس آمار یک مرکز اسرائیلی، ۸۱ درصد از نظامیان زن در زمان خدمت نظامی خود از سوی فرماندهان و نظامیان مورد انواع تعرض و سوءاستفاده اخلاقی قرار گرفته اند.

در گزارش مذکور ذکر شده که تاجران امور غیراخلاقی و فساد، مبلغی معادل ۸ تا ۱۰ هزار دلار به نظامیان زن اسرائیلی پرداخت می کنند تا در طول هفته و هر روز مابین ۱۴ تا ۱۸ ساعت در خدمت امور آنها باشند.

تا کنون گزارش های بسیاری از تجاوز فرماندهان و سربازان اسرائیلی به نظامیان زن منتشر شده است که باعث سر و صدای بسیاری شده است.:

 

 

منبع:شیعه نیوز

75595_238 13910102000046_PhotoA index

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *