ایران یکی از مسیرهای پیوستن هواداران به گروه تروریستی داعش

ایران یکی از مسیرهای پیوستن هواداران به گروه تروریستی داعشReviewed by مرتضی فاتحی on Aug 9Rating: 5.0ایران یکی از مسیرهای پیوستن هواداران به گروه تروریستی داعشبه گزارش «هیئت غریب مدینه»، هواداران گروهک تروریستی داعش از هر طریقی تلاش میکنند خود را به این گروه رسانده تا در جنایات آنان شریک شوند. کارزار میدانی داعش هم اکنون سوریه و عراق است که بهترین راه برای گرویدن به این گروه برای افرادی که در افغانستان، پاکستان و هند عبور از ایران و ورود به عراق است .
به گزارش «هیئت غریب مدینه»، هواداران گروهک تروریستی داعش از هر طریقی تلاش میکنند خود را به این گروه رسانده تا در جنایات آنان شریک شوند. کارزار میدانی داعش هم اکنون سوریه و عراق است که بهترین راه برای گرویدن به این گروه برای افرادی که در افغانستان، پاکستان و هند عبور از ایران و ورود به عراق است .

 

یک منبع آگاه در گفتگو با شیعه نیوز اظهار داشت بیش از دوسال است که هواداران داعش به صورت غیر قانونی تلاش میکردند وارد ایران شده تا پس از عبور از مرزهای کشورمان خود را به این گروه تروریستی رسانند اما به دلیل نداشتن مدارک قانونی بعضا در این مسیر توسط نیروهای انتظامی و امنیتی شناسایی و دستگیر میشدند.

مدتیست این هواداران  با تغییر چهره ( کوتاه کردن مو و محاسن) و به عنوان توریست به صورت کانلا قانونی وارد ایران شده و در امنیت کامل پس از چند روز اقامت در ایران وارد عراق میشوند .

برخی از این افراد نیز در قالب کاروانهای زیارتی که قصد زیارت عتبات را دارند وارد خاک کشورمان میشوند.
شایسته است مقامات امنیتی کشور دقت و نظارت دقیق تری در این خصوص انجام داده و مردم نیز در صورت مشاهده موارد مشکوک مقامات محلی خود را در جریان قرار داده تا ایران سدی برای ورود این عناصر فریب خورده برای پیوستن به داعش گردد

 

منبع:شیعه نیوز

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *