خطیب مکه: دست‌‌پرورده‌های سلفی مان، علیه خود ما به پا خاسته‌اند.

خطیب مکه: دست‌‌پرورده‌های سلفی مان، علیه خود ما به پا خاسته‌اند.Reviewed by مرتضی فاتحی on Jan 11Rating: 5.0خطیب مکه: دست‌‌پرورده‌های سلفی مان، علیه خود ما به پا خاسته‌اند.به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "صالح بن حمید" خطیب مسجدالحرام در واکنش به حمله عوامل القاعده و داعش به مرزهای شمالی عربستان اقرار کرد: دردآور است که ببینی فرزندی که خود او را بر اساس مسلک سلفی پرورش داده ای ، علیه خود تو به پا خیزند.

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "صالح بن حمید" خطیب مسجدالحرام در واکنش به حمله عوامل القاعده و داعش به مرزهای شمالی عربستان اقرار کرد: دردآور است که ببینی فرزندی که خود او را بر اساس مسلک سلفی پرورش داده ای ، علیه خود تو به پا خیزند.

حمید در خطبه های نماز جمعه دیروز خود افزود: دردآور است که ببینی این دست پروده ها، دشمن حقیقی خود را نمی شناسند و به مال و سلاح خود مغرور شده اند و به قتل هموطنان و تخریب کشور خود دست می زنند.

در حمله هفته گذشته یک گروه تروریستی به شمال عربستان (منطقه مرزی عرعر) فرمانده هنگ مرزی این کشور کشته شد. ابتدا چند مهاجم مسلح، خود را به یکی از پاسگاه های مرزی رسانده و خواهان ملاقات با فرمانده مرزبانی می شوند، اما به محض رسیدن وی، گروه دیگری از مهاجمان به سمت آنها آتش گشوده و در درگیری میان آنها، چندین نفر، از جمله فرمانده مرزبانی کشته می شوند و تعدادی نیز، به بیمارستان منتقل شده اند.

وزارت کشور عربستان سعودی اسامی ۳ تن از عاملان حمله به منطقه مرزی "عرعر " را اعلام کرد. سخنگوی امنیتی وزارت کشور عربستان اعلام کرد که "ممدوح نشاء عواض المطیری"،" عبدالرحمان سعید الشمرانی" و"عبدالله جریس عبدالله الشمری " در این حادثه حضور داشتند.

 

 

منبع:شیعه نیوز

75383_102

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *