فراخوان داعش برای نابود کردن شیعیان در شبه جزیره عرب

فراخوان داعش برای نابود کردن شیعیان در شبه جزیره عرب Reviewed by مرتضی فاتحی on May 31Rating: 5.0فراخوان داعش برای نابود کردن شیعیان در شبه جزیره عرب به گزارش «هیئت غریب مدینه»، مرکز آمریکایی «سایت» که پایگاه‌های اینترنتی مربوط به داعش را دنبال می کنند، در گزارشی اعلام کرد داعش پس از انفجار دومین مسجد شیعی در عربستان یک نوار ویدئویی ۱۳ دقیقه‌ای منتشر کرده که مربوط به تحریک علیه شیعیان در این کشور است و خواستار نابودی شیعیان در شبه جزیره عرب است

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، مرکز آمریکایی «سایت» که پایگاه‌های اینترنتی مربوط به داعش را دنبال می کنند، در گزارشی اعلام کرد داعش پس از انفجار دومین مسجد شیعی در عربستان یک نوار ویدئویی ۱۳ دقیقه‌ای منتشر کرده که مربوط به تحریک علیه شیعیان در این کشور است و خواستار نابودی شیعیان در شبه جزیره عرب است.

بر اساس این گزارش، سخنگوی داعش در این نوار ویویی، پیروانش را به قتل دشمنان اسلام در هر مکانی به ویژه شیعیان –به تعبیر وی- دعوت می‌کند.

این سخنگوی داعش در نوار یاد شده می‌گوید: آنها کافرانی مرتد هستند و خون و مال آنها حلال است. همچنین جنگیدن با آنها، قتل و آوارگی و نیز پاک کردن زمین از وجود آنها بر ما واجب است. چگونه ممکن است آنها با کفرشان در شبه جزیره "محمد" زندگی کنند.

گروهک تروریستی داعش مسئولیت دو انفجار انتحاری به مسجد شیعیان در ۲۲ و ۲۹ ماه مه (۲۰۱۵) را بر عهده گرفت. در این حملات دهها تن شهید شدند.

 

منبع:شیعه نیوز

89417_757

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *