مفتی وهابی: شیعیان نقشی در آخرالزمان ندارند!

مفتی وهابی: شیعیان نقشی در آخرالزمان ندارند! Reviewed by admin 2 on Apr 28Rating: 5.0مفتی وهابی: شیعیان نقشی در آخرالزمان ندارند! به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "محمد العریفی" مفتی عربستانی در ادعاهایی اعلام کرد که مذهب تشیع ادامه پیدا نخواهد کرد و نقشی در آخرالزمان نخواهد داشت!

به گزارش «هیئت غریب مدینه»، "محمد العریفی" مفتی عربستانی در ادعاهایی اعلام کرد که مذهب تشیع ادامه پیدا نخواهد کرد و نقشی در آخرالزمان نخواهد داشت!

العریفی در صفحه رسمی توئیتر خود نوشت: پژوهش هایی که من در حوادث مربوط به روز قیامت و آخرالزمان داشته ام نشان می دهد شیعیان نقشی ندارند بر خلاف یهودیان و رومیان که نام های آنها را (در تحقیقات خود) دیدم.

وی افزود که سال ها درباره نشانه های آخرالزمان درس داده ام و تالیف کرده ام اما حدیثی ندیده ام که به یک «نیروی شیعی» در آخرالزمان آنطور که به یهودیان و رومیان اشاره می‌کند، اشاره نماید پس نتیجه گرفتم که شیعیان یا برای هدایت هستند یا اینکه از بین خواهند رفت.

منبع:شیعه نیوز
 

5 دیدگاه در “مفتی وهابی: شیعیان نقشی در آخرالزمان ندارند!

  1. حسن صديقي می‌گه:

    سایت خوبی دارید – شما را دعوت به استفاده از سیستم پاپ آپ ۹۴ میکنیم : http://www.popup94.ir منتظر حضورتان هستم . موفق باشید.

  2. تينا می‌گه:

    سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

  3. دني می‌گه:

    مثل همیشه عالی ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *