هراس تکفیری‌های داعش از رزمندگان داوطلب شیعه+تصویر

هراس تکفیری‌های داعش از رزمندگان داوطلب شیعه+تصویر Reviewed by مرتضی فاتحی on Jun 9Rating: 5.0هراس تکفیری‌های داعش از رزمندگان داوطلب شیعه+تصویر به گزراش «هیئت غریب مدینه»، تکفیری های داعش در صفحه های شبکه های اجتماعی مختلف با گذاشتن پیام هایی عملا ترس و هراس خود از گردان های داوطلب شیعه در عراق را اعلام کردند.

به گزراش «هیئت غریب مدینه»، تکفیری های داعش در صفحه های شبکه های اجتماعی مختلف با گذاشتن پیام هایی عملا ترس و هراس خود از گردان های داوطلب شیعه در عراق را اعلام کردند.

یکی از این تکفیری ها به نام "ابوقتاده المغربی" در صفحه توئیتر خود نوشت: گمان می کنم که شیعیان، شبح هستند. ما یک شیعه را می کُشیم اما آنها ۱۰۰ نفر از ما را می کشند. اگر داوطلبان شیعه به این شکل به کشتن و جنگ با ما ادامه دهند گمان نمی کنم که دولت اسلامی (بخوانید داعش) باقی بماند. داوطلبان شیعه از مرگ نمی ترسند.

این تکفیری در توئیتی دیگر نوشته است: امروز دو تن از مجاهدانمان شهید شدند -به تعبیر وی- و تعداد شهدایمان به بیش از ۲۴۰ تن رسید؛ شما را فراموش نمی کنیم.

درست یک سال پیش بود (ژوئن ۲۰۱۴) که داعش شهر موصل عراق را با خیانت برخی از مقامات داخلی این کشور اشغال کرد و جنایات این گروهک در عراق آغاز شد.

در پی این وضعیت آیت الله سیستانی فتوای جهاد کفائی صادر کرد و هزاران نفر برای مقابله با داعش به پا خاستند.
 

 

منبع :شیعه نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *